Apartmány Skalka

Apartmány Skalka č.15 a B3 sa nachádzajú v apartmánovom dome Skalka v horskom lyžiarskom skalka_uvod_300x225stredisku Donovaly.

Apartmán je komfortne zariadený so samostatným elektrickým kúrením a ohrevom teplej vody. Má plne vybavenú kuchynskú linku, vlastnú kúpelňu a WC.

Základné vybavenie – TV so satelitom,  wifi, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posteľné prádlo, uteráky, čistiace prostriedky. Parkovanie je bezplatné priamo pred apartmánovým domom Skalka.

V blízkosti apartmánového domu sa nachádza reštaurácia s denným barom a letnou terasou- Penzión u Marsa.

Príďte si vychutnať relax a pohodu  nášho rodinného apartmánového domu Skalka , umiestneného pod lesom, v tichej lokalite v horskom stredisku Donovaly.

Nachádza sa mimo hlavnej cesty, takže je vhodný aj pre rodiny s malými deťmi, či starších ľudí, ktorí potrebujú kľudnejšie prostredie, deti sa môžu vyšantiť v blízkom okolí na lúke či v lese .

Name/Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Telephone number/Telefón

Number of persons/Počet osôb

Arrival/Príchod

Exit/Odchod

Reservation of apartment/Rezervácia apartmánu:

Your message/Vaša správa

Ochrana osobných údajov/Protection of personal data

* Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z .z. o ochrane osobných údajov a tiež v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. By submitting the form I agree with the processing of personal data in accordance with Act 18/2018 Coll. on the protection of personal data Protection of personal data


Akceptujem


Captcha

Odoslať

Tešíme sa na Vašu návštevu!