Apartmány Spiežovec

Apartmány Spiežovec sa nachádzajú v apartmánovom dome Spiežovec v horskom spiezovec_letolyžiarskom stredisku Donovaly.

Apartmány sú komfortne zariadené so samostatným elektrickým kúrením a ohrevom teplej vody. Majú plne vybavené kuchynské linky, vlastnú kúpelňu a WC. Základné vybavenie – TV so satelitom, wifi v priestoroch reštaurácie, rádio, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, posteľné prádlo, uteráky, čistiace prostriedky. V apartmánovom dome sa nachádza reštaurácia s denným barom a letnou terasou, sauna, výťah, úschovňa lyží, záhradné posedenie s grilom a bezplatné parkovisko.

Ubytovanie je vhodné pre rodinky s deťmi, páriky alebo menšie skupinky.

Príďte si vychutnať relax a pohodu  nášho rodinného apartmánového domu Spiežovec , umiestneného pod lesom, v tichej lokalite v horskom stredisku Donovaly.

Nachádza sa mimo hlavnej cesty, takže je vhodný aj pre rodiny s malými deťmi, či starších ľudí, ktorí potrebujú kľudnejšie prostredie, deti sa môžu vyšantiť v blízkom okolí na lúke či v lese .


Name/Meno a priezvisko (povinné)

Email (povinné)

Telephone number/Telefón

Number of persons/Počet osôb

Arrival/Príchod

Exit/Odchod

Reservation of apartment/Rezervácia apartmánu:

Your message/Vaša správa

Ochrana osobných údajov/Protection of personal data

* Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona 18/2018 Z .z. o ochrane osobných údajov a tiež v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov. By submitting the form I agree with the processing of personal data in accordance with Act 18/2018 Coll. on the protection of personal data Protection of personal data

Akceptujem

Captcha

Odoslať

Cenníky


Tešíme sa na Vašu návštevu!